Доки є герої - буде і держава!

Жовтень 13, 2017

Як плекати діяльних патріотів? По-перше, показувати дітям гідні приклади. По-друге, змалку залучати їх до суспільно значущих справ: благодійних акцій, волонтерського руху тощо. Особливо значущі для дітей зустрічі з героями-захисниками. Тож в основу системи патріотичного виховання у нашому закладі ми поклали національну ідею як об’єднавчу і рушійну силу.

Напередодні Дня захисника України вихованці нашого садочка зустрілися з воїном АТО, Карпенко Юрієм Сергійовичем, який є батьком нашого вихованця.

IMG_5166 IMG_5175 IMG_5190

IMG_5210 IMG_5232 IMG_5309

“Доки є герої – буде і держава! ” – так називалось свято до Дня захисника України. Спілкуючись із цим мужнім енергійним чоловіком, діти почали серцем розуміти, що таке самопожертва, героїзм. Адже там, на фронті, щодня, щохвилитни ризикують своїм життям, аби захистити нас, свою країну, її цілісність та незалежність.

IMG_5249 IMG_5251  IMG_5315

IMG_5326 IMG_5263 IMG_5274

Бачимо по реакціх і поведінці дітей, що наше кредо – виховувати патріотизм у дії – спрацьовує. Сподіваємося, буйними сходами проросте в душах маленьких українців національне коріння.

IMG_5343 IMG_5354