Майстер – клас як форма просвітницької роботи з батьками щодо оздоровчої взаємодії з дітьми.

Березень 01, 2016

Формування, збереження, зміцнення та відновлення здоров’я дітей ми вважаємо одним із пріоритетних завдань нашого дошкільного закладу.

Для збагачення та розширення знання батьків вихованців про сучасні методи оздоровлення дітей в ДНЗ № 39 проводяться різні форми просвітницької роботи. Одна з них – майстер-клас для батьків «Ефективні методи оздоровлення дошкільників».

Мета:

*привернути увагу батьків до важливості фізичного виховання та

оздоровлення дітей;

* розширювати знання про ефективні методи оздоровлення дітей;

* формувати позитивне ставлення до здорового способу життя.

Педагоги групи 5 року життя № 2 Мороз Л.М., Пругло О.В. при проведенні майстер – класу для батьків « Ефективні методи оздоровлення дошкільників» активно використовують різні оздоровчі технології:

*самомасаж

*точковий масаж