Спільні заняття з батьками – ефективний засіб оздоровлення і соціалізації малюків.

Березень 01, 2016

На другому році життя малюк постійно наслідує мовлення та поведінку людей, які його оточують. У нього, як правило, формуються позитивні уявлення про діяльність, яку схвалюють його рідні. Тож якщо батьки постійно показуватимуть дитині, яку радість приносять їм спільні фізкультурні заняття, дитина надалі вже самостійно залюбки займатиметься фізкультурою.

В групі 3 р.ж. № 1 вихователі Огієнко Ю.В., Василенко С.А. проводять спільні оздоровчі заняття для дітей та батьків циклу «Я з мамою», забезпечуючи умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей раннього віку, розвитку їхніх здібностей, зокрема:

* тілесно – кінестетичних

* візуально – просторових

* комунікативних.

Такі заняття мають позитивний вплив як на малюків, так і на їхніх мам. Адже попереджають виникнення у дітей стресових станів і усувають їх, сприяють зміцненню м’язової системи, корекції фізичного розвитку, залученню до здорового способу життя як дітей, так і дорослих.

IMG_2016-02-10_1648270 IMG_2016-02-10_1644290 IMG_2016-02-10_1625440 IMG_2016-02-10_1642550