Інформація

  • Важливо знати

    ДО УВАГИ!!!  Розпорядження міського голови.

    Про затвердження Положення щодо впровадження у виконавчих органах Запорізької міської ради, підприємствах, установах та закладах, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, механізмів заохочення викривачів та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції" ознайомитись 

     ІНФОРМАЦІЯ! На виконання листа виконавчого комітету Запорізької міської ради від 01.08.2023 №02/03.3-19/02193 «Про розміщення інформації» інформація щодо організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання  корупції» 

    додаток 1 ознайомитись                

    додаток 2 ознайомитись

    ДО УВАГИ ВСІМ!!! Лист ДОІН ЗМР від 29.06.2023 "Про проведення інформаційної кампанії" 

    в рамках інформаційної кампанії з протидії шахрайствам пропонує тематичні матеріали соціального контенту, зокрема, розміщених на офіційному вебпорталі Головного управління Національної поліції в Запорізькій області за покликаннями:

    https://zp.npu.gov.ua/news/u-zaporizhzhi-politsiya-provodit-preventivnu-robotu-z-gromadyanami-po-zapobigannyu-shakhraystvam

    https://zp.npu.gov.ua/news/yak-ne-staty-zhertvoiu-shakhraiv-v-interneti-porady-zaporizkykh-politseiskykh

    https://zp.npu.gov.ua/news/zaporizka-politsiia-nahaduie-iak-ne-staty-zhertvoiu-shakhraiv-za-skhemoiu-operatsii-z-bankivskymy-kartkamy

    ДО УВАГИ!!!  Лист заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради "Про розміщення реклами щодо  протидії шахрайствам" ознайомитись

    7330191-depositphotos-svershinsky-air-alarm 

    Методичні матеріали з пожежної безпеки, міннoї безпеки, з безпеки життєдіяльності ознайомитись

    Алгоритм дій для осіб, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації  ознайомитись 

    Дорожня карта дій особи на місті ракетної атаки ознайомитись 

     

    ДО УВАГИ БАТЬКІВ!  

    СЗДО № 39 здійснює набір дітей віком від 2-х до 6-ти років. Перебування дітей в СЗДО № 39 безкоштовно.

    Звертатися за адресою: вул. Кругова,171 або за телефоном: 097-667-76-39 директор Анжела Миколаївна 

    ДО УВАГИ !

    АКТ укриття переглянути 

     

    ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ! ДІЇ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

    изображение_viber_2022-01-28_14-11-15-264 изображение_viber_2022-01-28_14-11-16-447 

    изображение_viber_2022-01-28_14-11-17-428 изображение_viber_2022-01-28_14-11-18-349

    ДО ВІДОМА БАТЬКІВ!

    Наказ ДОІН ЗМР від 30.12.2021р. № 431р "Про організацію харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та у дошкільних підрозділах комунальних закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2022 році" ознайомитись

    ДО ВІДОМА БАТЬКІВ!

    Рішення Запорізької міської ради Виконавчого Комітету від 03.12.2021р. № 458 "Про затвердження переліків категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах освіти, та встановлення показників вартості харчування дітей у комунальних закладах освіти м. Запоріжжя у 2022 році" ознайомитись

    ШАНОВНІ БАТЬКИ!

    Відомо, що людина може нескінчено дивитися на вогонь. Але, для того, щоб вогонь завжди залишався другом і ніколи не став вашим ворогом, треба пам′ятати й про величезну небезпеку, яку несе в собі вогняна стихія. Особливу увагу цьому питанню повинні приділяи батьки під час виховання дітей.

    Нещастя стається саме тоді, коли діти залишаються напризволяще, а небезпека чатує на кожному кроці: вдома - коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ та є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці - в умовах стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку: у лісі, горах, біля водоймищ. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню, води, незнання елементарних правил езпеки нерідко стають першопричинами сумних та трагічних наслідків. 

    Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до батьків: Не допускайте трагедії в Вашій родині! Розповідайте своїм дітям про неббзпеку гри з вогнем, навчайте їх правил безпеки життєдіяльності. Особливо у літній період пильнуйте за дитиною біля водних об′єктів. Не залишайте дітей без нагляду, дбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей. Навчайте дітей навичкам культури поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, водою, газо- та електроприладами, різного виду небезпечними речовинами та предметами. 

    Шановні батьки! Пам′ятайте: безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо вирішити основну проблему людства, збережемо найцінніший скарб - дитяче життя! 

    До вашої уваги пропонуємо переглянути ролики соціальної реклами. переглянути

    ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

    1. Ніколи не залишайте дитину вдома саму, хоча б до 10-12 років. Пам’ятайте: може трапитися усе що завгодно, і достатньо тільки однієї фатальної випадковості, щоб потім пам’ятати про неї все життя. Будь-яка квартира містить масу небезпек для дитини. Їх спектр величезний: від мимоволі включеного газу або випадкової пожежі, що сталася в результаті короткого замкнення електропроводки, — до цілеспрямованого вторгнення чужої людини. Усе це може спричинити непоборні наслідки.
    2. Ніколи не випускайте дитину саму на вулицю після 21 години, хоча б до 10-12 років, навіть улітку. Не залишайте дитину саму біля входу в магазин, у аптеку, відділення зв’язку, у дворі, навіть біля власного під’їзду. Також на дачі дитина ніколи не повинна сама гуляти за межами вашої ділянки. І тут може трапитися всяке, достатньо тільки однієї фатальної випадковості.
    3. Наполягайте на тому, щоб ваша дитина на все життя чітко засвоїла: треба з підозрою ставитися до чужих людей. Увесь світ для дитини повинен жорстко ділитися на «своїх» і «чужих». Чужому не можна відкривати двері. З чужим нема про що розмовляти в дворі. Від чужого на вулиці не можна приймати подарунки. Із чужим не можна нікуди йти, сідати в автомобіль, виїжджати на автобусі і т. і. Із чужими людьми ніколи не можна сідати в один ліфт.
    4. Виховуйте в дітей спостережливість. Повірте, вона буде корисна як для них, так і для вас. Дитина повинна вміти уважно дивитися на всі боки й помічати все, що відбувається навколо. Діти часто помічають те, що ми, дорослі, пропускаємо «поза очима». Навчіть дитину не просто спостерігати, а ще йрозповідати вам про все, що вона помітила незвичайного у дворі, на вулиці, навкруги, на дачі. Не виключено, що її дитячі спостереження приведуть вас до серйозних висновків.
    5. Дитина повинна знати: усе, необхідне для неї, вона одержує від вас – батьків. У крайньому випадку, від когось, але у вашій присутності і, обов’язково, за вашим схваленням. Значить, нічого не можна підбирати на вулиці — ні яскравої іграшки, ні гарного папірця. Значить, ніколи й нічого не можна брати в незнайомих людей — ні морозива, ні тістечка, ні напоїв, ні цигарки, ні шприца.
    6. Дитина не повинна приносити в будинок нічого з того, що вона все-таки може знайти у дворі або на дачі. Ні кинутої кимось іграшки, ні забутої авторучки, ні яскравої бляшанки, ні симпатичної пляшки, ні знайденої на лавці книги, ні викинутого кимось конверта з рідкісною маркою, ні бездомного собаки, ні приблудної кішки. Усе це може бути джерелом реальної або потенційної небезпеки.
    7. Ніякі дитячі сльози ніколи не повинні стати мотивом для того, щоб ви послабили пильність. Ваше слово завжди повинно значити саме «ні», а не «мабуть». Дитина повинна твердо знати й розуміти слова «можна» і «не можна». Усе, що ви визнаєте припустимим для дитини (нова іграшка, собака, кішка), повинне пройти через ваші руки, бути перевірено вами й відповідним чином оброблено.
    8. Навчіть дитину не розповідати «першому зустрічному» про ваш сімейний статок, місце роботи й посади батьків.

    КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ:

    Запорізька міська рада виконавчий комітет Рішення № 507 від 18.12.2020 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету ЗМР від 28.10.2020 № 440 "Про затвердження переліків категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах освіти, та встановлення показників вартості харчування дітей у комунальних закладах освіти м.Запоріжжя у 2021 році" ознайомитись 

    ІНФОРМАЦІЯ: 

    На підставі листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 08.02.2021 №15/3-07/192  щодо розміщення соціальної реклами, за даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей (David Wright/ COVID-19 expectation and Effects on children online, June 2020 ) в період карантину діти стали проводити на 80 % більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

    Беручи до уваги вищевикладене, на виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 11.02.2021 № 511/03.2-13 "Про захист дітей в цифровому середовищі",  з метою поширення інформації, що має соціально значимий, некомерційний характер а саме – захист дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та сексуальної експлуатації.

    На виконання листа ТВО від 24.02.2021р. № 07.01-19/207 пропонуємо до вашого відома соціальну рекламу за посиланнями:

     https://stop-sexting.in.ua/wp-content/uploads/2021/01/1545-batky-1.png

    https://stop-sexting.in.ua/wp-content/uploads/2021/01/poratl-report.png

    https://stop-sexting.in.ua/wp-content/uploads/2021/01/1545-ne-movchy.png

     

    ІНФОРМАЦІЯ:

    119270806-D

    На виконання листа ДОН ЗОДА від 20.01.2021 №149/03.2-13 "Про проведення всеукраїнської інформаційно-роз'яснювальної кампанії EUКраїна", пропонуємо ознайомитися з посиланням на сторінці кампанії: https://association4u.in.ua/

    ІНФОРМАЦІЯ:

    У Запорізькій області епідситуація з кору ускладнилася також з 2017 року - зареєстровано 202 випадки (11,6 на 100 тисяч). У 2018 році відбувся зріст захворюваності у порівнянні з 2017 роком на 83% – зареєстровано 367 випадків (21,3 на 100 тисяч). За оперативними даними  на 29.08.2019 зареєстровано 874 випадки кору (49,3 на 100 тис.). Захворіли 651 дорослий (43,9 на 100 тис.) та 223 дітей (77,1 на 100 тис.).

    Загалом у Запорізькій області з початку спалаху захворіли на кір 1443 людини. 

    https://www.zoda.gov.ua/news/47069/skladna-situatsiya-iz-zahvorjuvanistju-na-kir-potrebuje-dodatkovoji-posilenoji-imunizatsiji.html

     

    За весь період ускладнення епідситуації з кору у Запорізькій області захворіли 148 працівників закладів охорони здоров’я, їх питома вага в загальній кількості захворілих склала 10%. Захворюваність реєструвалася в закладах охорони здоров’я м. Запоріжжя – 63 випадки, м. Мелітополі – 19, м. Бердянську – 17, м. Енергодарі – 4, Василівському районі – 16, Приазовському районі – 12, Приморському – 6, Вільнянському  - 7. Ще в пяти районах області зареєстровано по 1-3 випадки.

    За 2017-2019 роки захворіли 28 працівників закладів освіти, 29 студентів. Більшість захворілих  проти кору не були щеплені або не мають даних про щеплення. В 2019 році серед захворілих дорослих не мають щеплень проти кору  85%, серед дітей – 62%.

    З 2017 року в області зареєстровано 19 спалахів кору в організованих колективах та в побуті, в т.ч два – у 2017 році, 17 – у 2019 році. Захворіли під час спалахів 183 особи (14% від усіх захворілих), у т.ч. 120 дітей та 63 дорослих. У 2019 році шість спалахів виникло в побуті, де діти не вакцинувались з релігійних причин. Загалом  у 2019 році при спалахах захворіли 53 дитини,  35 із них (63%) –  діти, яких батьки не щепили за релігійними переконаннями. У 2017 році був зареєстрований спалах серед осіб ромської національності (35 захворілих, у т.ч. 27 дітей), де всі захворілі також не мали щеплень проти кору.

    З метою стабілізації епідситуації з кору в Україні та області з 2017 року проводяться посилені заходи з імунізації проти кору дітей, з 2018 року – дорослих груп ризику. А це — медичні працівники, працівники освітніх закладів та немедичні працівники закладів охорони здоров’я, представники силових структур - МВС, Міноборони, СБУ, Національної поліції України, Національної гвардії України, Прикордонної служби України, Державної служби охорони, а також студенти. Проте на теперішній час залишається велика кількість не щеплених як серед дітей, так і серед дорослих груп ризику.

    Таким чином, попри проведення з 2017 року системних додаткових заходів з імунізації проти кору дітей захворюваність залишається високою. Зберігається ризик продовження та посилення спалаху кору у регіонах, де залишаються діти та молоді дорослі, які не отримали планові щеплення в попередні роки. Ситуація може погіршитися через недостатній рівень колективного імунітету в когорті дорослих.

    В умовах напруженої епідемічної ситуації та за результатами проведених нарад з представниками обласних департаментів охорони здоров’я, освіти та науки МОЗ України наголосило на важливості проведення додаткової посиленої імунізації, а саме: серед дітей дошкільного та шкільного віку, студентів середніх та вищих навчальних закладів без обмежень по віку, а також серед дорослих із груп професійного ризику (медичних та немедичних працівників закладів охорони здоров’я, працівників закладів освіти, службовців силових структур тощо).

    Зважаючи на важливість проблеми, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій погодила Календарний план заходів щодо додаткової посиленої імунізації населення проти кору в Запорізькій області.

    Аналогічні заходи мають вжити  голови районних державних адміністрацій, які повинні доручити провести додаткові заходи з посиленої імунізації проти кору населення головним лікарям, директорам територіальних центрів ПМСД, керівникам структурних підрозділів освіти та науки, керівникам закладів освіти; забезпечити їх проведення відповідно до Календарного плану, взяти під особистий контроль його виконання та проводити оперативний моніторинг виконання Календарного плану. 

    До Всесвітнього Дня боротьби з поліомієлітом :

    img235 img234 CbQTF_sUMAEsUKn

    До уваги:

    На виконання вимог листа МОНУ від 22.12.2017 №1/9-707 «Щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх», листа ТВО Шевченківського району від 19.01.2018р. №07.01-19/79 «Про вжиття заходів щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх» створена Національна дитяча «гаряча» лінія - 116 111, яка є безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

    Відповідно до статті 11 Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" від 7 грудня 2017 року.

    На виконання: 

    наказу МОН України "Деякі питання реагування на випадки булінгу та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти" від 28.12.2019р. № 1646;

    наказу ТВО Шевченківського району "Про упередження жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчиненню " від 03.09.2020р. № 138р, повідомляємо наступне:

    уповноваженою особою для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів насильства є Мороз Л.М. - вихователь-методист СДНЗ № 39 (контактний телефон 099-415-68-25).                        

    Примірний перелік
    організацій та установ, служб підтримки постраждалих осіб, до яких слід
    звернутися у випадку домашнього насильства

    Організації та установи до яких слід звернутися у випадку домашнього насильства:

    • До територіального органу поліції або за телефоном 102.
    • До центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоці.
    • До управління сім'ї та молоді районної, міської чи обласної держадміністрацій.
    • До громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства.
    • До психолога, соціального педагога, класного керівника тощо.
    • До близької людини.
    • На телефони «Гарячих ліній».

    Безкоштовні телефонні «Гарячі лінії»

    Національна дитяча «гаряча лінія» Громадська організація «Ла Страда- Україна»:

    надає консультації в телефонному та онлайн - режимах в будні дні з 12.00 до 20.00:

    короткий номер: 116-111 ( безкоштовно з мобільних телефонів);

    0-800-500-225 (безкоштовно зі стационарних та мобільних телефонів).

    Дзвінки на лінію - безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх операторів.

    Консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники.

    Можна отримати інформацію про організації та установи, до яких слід звернутися у конкретній ситуації, про перелік документів, які необхідно підготувати для звернення, поради щодо правильного їх складання, підтримку психолога анонімно у телефонному режимі, консультації та рекомендації юристів щодо конкретної ситуації.

    Омбудсмен з прав дитини в Україні Микола Миколайович Кулеба:

    (044) 255-64-50

    Єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги:

    Зателефонувавши зa номером 0 800213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), можна отримати такі послуги:

    • інформацію про гарячі телефонні лінії з питань надання соціальних послуг та захисту прав людини, та установи, які опікуються відповідними питаннями;
    • безоплатну правову допомогу дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах;
    • правові консультації;
    • зв 'язатися з усіма центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги; отримати інформацію про їх місцезнаходження, контактні номери телефонів, інші засоби зв 'язку.

    Служби підтримки постраждалих осіб:

    1) центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

    2) притулки для дітей;

    3) центри соціально-психологічної реабілітації дітей;

    4) соціально-реабілітаційні центри (дитячі містечка);

    5) центри соціально-психологічної допомоги;

    6) територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

    7) інші заклади, установи та організації, які надають соціальні послуги постраждалим особам.

    До спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб належать притулки для постраждалих осіб, центри медика-соціальної реабілітації постраждалих осіб, кол-центр з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим особам та особам, які постраждали від насильства за ознакою статті, а також заклади та установи, призначені виключно для постраждалих осіб та осіб, які  постраждали від насильства за ознакою статті.

    Наказ від 13.05.2020р. № 106р " Про внесення змін до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 02.12.2019 № 468р "Про організацію харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та у дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти м.Запоріжжя у 2020 році" (зі змінами). ознайомитись 

    УВАГА!!! ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

    Дитячий садок з 25.05.2020 року відновлює роботу. 

    Правила прийому дітей ознайомитися

    Опитувальник для батьків ознайомитися

    inf_2019-nCoV_1600x1200_rgb_72dpi inf_CV_1600x1200_rgb_72dpi 

    inf_COVID-19_GRIP_1600x1200_rgb_72dpi b76d8ff5ca14a64adce781a1b9a59be8 

    82486918_1672953192829402_4551875652483022848_n unnamed (1) 

    unnamed inf_COVID-19_ALG3_1600x1380_rgb_72dpi 

    ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ:

    01006g45-926d-717x1014

    Поради батькам  щодо організації харчування дітей влітку

    9851279886382305 img352

    Поради батькам, як  запобігти харчовим отруєнням

    image (1) 1-30-638 

    unnamed img353

    Виховання КГН у дошкільнят

    img354 30-006 30030_4607-min-e1520168371408

    img355 img356 img357

    Вітаміни для дітей влітку

    11 image018

    Режим харчування дитини вдома 

    img358 img359

    ВАЖЛИВІСТЬ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ!!!

    5832-35225728_1954759421260805_5533504936383348736_n 

    ст. 12 "Профілактичні щеплення" та ст.15 "Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах" Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" ознайомитись

    ст.27 "Профілактичні щеплення" Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" ознайомитись 

    У період адаптивного карантину СЗДО № 39 забезпечен усім необхідним, має запас засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів:

    изображение_viber_2020-09-01_11-17-39 изображение_viber_2020-09-01_11-17-49

     изображение_viber_2020-09-01_11-17-50 изображение_viber_2020-09-01_11-17-52

    Згідно наказу від 01.09.2020р. № 69р «Про затвердження Положення про функціонування офіційного веб-сайту СЗДО № 39 «Грибок» є необхідною умова заповнення згоди батьками про розміщення персональних даних на сайті СЗДО № 39 в мережі Інтернет. ознайомитись

    На виконання листа МОіНУ № 6/1379-20 від 17.11.2020р. "Щодо Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства та Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та згідно листа ТВО Шевченківського району № 07.01-19/1267 від 24.11.2020р. "Про участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства", пропонуємо для перегляду: 

    1. Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:

    Проект єМалятко

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 "Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини", рік тому було запущено єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

    Щорічно в Україні народжується близько 400 тисяч немовлят. Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витрачати на це все понад 10 годин. єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія.

    Повний перелік точок, де надають сервіс єМалятко доступний за цим посиланням https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Mhoz7UizSBkNwKO5soOwUIbv_w3BOJGW&ll=49.49324217414839%2C33.35398925000003&z=7 

    Постери: переглянути переглянути