Група № 2 друга молодша спеціальна "Веселка"

• “ Група наша веселкова, різнобарвна, кольорова. І ми всі, маленькі діти, в ній зростаєм наче квіти.”
    • Наша група – номер два. Подивіться: ось вона!
    • Тут отримуєм знання – Він, вона, іти, і я.
    • За столом ми сидимо і смачний обід їмо.
    • Тут без мами і без тата Сплять і хлопці, і дівчата.
    • Повітря, сонце і вода- для всіх хвороб просто біда. Тож гартуватись, друже слід,щоб рятуватися від бід!
    • Вікова група :
      3 - 4 років
    • Кількість дітей :
    • Режим роботи :
  • Орієнтовний режим дня для дітей 4 року життя

7.00 – 8.20            Прийом дітей, огляд, ігри, лікувально-офтальмологічні процедури

8.20 – 8.30           Ранкова гімнастика

8.30 – 8.40            Підготовка до сніданку

8.40 – 8.55            Сніданок

8.55 – 9.00            Підготовка до занять, лікування на апаратах

9.00 – 10.40          Заняття

10.40 – 11.00        Підготовка до прогулянки

11.00 – 12.20        Прогулянка, лікувально-офтальмологічні процедури

12.20 – 12.40        Повернення з прогулянки

12.40 – 13.10       Обід

13.10 – 15.15        Сон

15.15 – 15.50        Поступовий підйом, оздоровчі процедури

15.50 – 16.10        Полуденок

16.10 – 16.30       Ігри, праця, корекційні заняття, СХД

16.30 – 17.30        Підготовка до прогулянки, прогулянка, повернення додому.

• Орієнтовні види діяльності дітей 4 р.ж. за основними освітніми лініями на тиждень

Дні тижня

Вчитель-дефектолог

Вихователь

1. ІПКЗ з ознайомлення з навколишнім світом

1. Ліплення

2. У світі музики (колект.)

1. ІПКЗ з розвитку мовлення і спілкування (грамота)

1. Мовленнєве спілкування (дитина і навколишній світ/рідна природа)

2. Фізичне виховання (колект.)

1. ІПКЗ з формування початкових математичних уявлень

2. Аплікація (колективне)

1. Дитяча граматика, у світі звуків і слів, підготовка руки до письма

ІІ половина дня

1. ІПКЗ з розвитку соціально-побутового орієнтування

1. Цікава математика, сенсорне виховання (колект.)

2. У світі музики (колект.)

П’ятниця

1. ІПКЗ з розвитку дотику і дрібної моторики, просторового орієнтування та мобільності

1. Малювання

2. Фізичне виховання (колект.)

• День відкритих дверей у дитячому садку нам дуже сподобався! Можна було спостерігати за своїм малюком протягом режимних моментів: відвідання ранкової гімнастики та занять. Ми дуже вдячні вихователям та вчителю – дефектологу за сумісну працю у роботі з нашими дітьми.
      З повагою батьки.

Краснєвич А.М.
    • Під час відвідування ДНЗ в День відкритих дверей дуже сподобалась виставка робіт “Осіння фантазія”. Приємно вразили заняття, що були проведенні в цей день (малювання та сенсорне виховання). Діти були активними, уважно слухали розповіді вихователя та вчителя – дефектолога, з задоволенням відповідали на запитання “Ще дуже сподобалось те, що вихователі розповідають та підтримують дитячу цікавість з патріотичного виховання, всі матеріали зберігаються у доступному для дітей місці – “Національному осередку” групової кімнати. Дуже вдячні вихователям за доброзичливе ставлення до дітей, підтримці їх у навчанні та вихованні.
      З повагою батьки групи №2.

Фальковская Л.Р. Криська К.А. Березкина А.А. Федорченко А.В. Краснєвич А.М.
    • Была на празднике “Золотая осень”, очень понравилось, хорошее настроение всегда после такого торжества, детки все весёлые, счастливые.
      Большое спасибо!

Пашина А.В.
    • Присутствовала на празднике “Золотая осень”. Очень понравилось. Большое спасибо за подготовку и проведение праздника. За развитие наших ребятишек. За огромный труд наших воспитателей и организацию праздника. Сколько души, тепла и труда нужно вложить в детей, чтобы всё прошло хорошо.
      Большое спасибо.

Бабич В.В. - бабушка Шугая Ростислава.
    • Сегодня присутствовала на утренней гимнастике и режимных процесах, на занятиях в группе. Мне очень понравилась работа педагогов и помощника воспитателя. Всё очень организовано и продумано, дети с радостью идут на зарядку. Все воспитатели отзывчивые и компетентные. Большая благодарность вслед коллективу за воспитание детей и за то что прививают им позитивные качества.

Исаева Е.С.
  • Працівники групи