Група № 2 друга молодша спеціальна "Веселка"

• “ Група наша веселкова, різнобарвна, кольорова. І ми всі, маленькі діти, в ній зростаєм наче квіти.”
    • Наша група – номер два. Подивіться: ось вона!
    • Тут отримуєм знання – Він, вона, іти, і я.
    • За столом ми сидимо і смачний обід їмо.
    • Тут без мами і без тата Сплять і хлопці, і дівчата.
    • Повітря, сонце і вода- для всіх хвороб просто біда. Тож гартуватись, друже слід,щоб рятуватися від бід!
    • Вікова група :
      3 - 4 роки
    • Кількість дітей :
    • Режим роботи :
  • Орієнтовний режим дня для дітей 4 року життя

7.00 – 8.00     Прийом дітей, огляд, t° скринінг, ігри, лікувально-офтальмологічні процедури

8.00 – 8.10          Ранкова гімнастика

8.10 – 8.20          Підготовка до сніданку

8.20 – 8.50          Сніданок

8.50 – 9.00          Підготовка до занять, лікування на апаратах

9.00 – 10.10        Заняття, ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, підготовка до занять. заняття колективні та  індивідуальні

10.10 – 10.30     Підготовка до прогулянки

10.30 – 12.00      Прогулянка, лікування на апаратах

12.00 – 12.20      Повернення з прогулянки, t° скринінг

12.20 – 13.00      Обід

13.00 – 15.00      Сон

15.00 – 15.40      Поступовий підйом, оздоровчі процедури, t° скринінг

15.40 – 16.00      Полуденок

16.00 – 16.30      Ігри, праця, корекційні заняття, СХД

16.30 – 17.30      Підготовка до прогулянки, прогулянка, повернення додому.

• Орієнтовні види діяльності дітей 4 р.ж. за основними освітніми лініями на тиждень

Дні тижня

Вчитель-дефектолог

Вихователь

Понеділок

1. У світі музики (колективне)

2. ІПКЗ з розвитку мовлення та спілкування/ ознайомлення з навколишнім світом

2. Ліплення

1. ІПКЗ з формування початкових математичних уявлень

1. Мовленнєве спілкування (дитина і навколишній світ/ рідна природа)

2. Фізичне виховання (колективне)

1. ІПКЗ з розвитку дотику і дрібної моторики

1. Аплікація

2. Фізичне виховання (колективне)

ІІ половина дня

1. ІПКЗ з розвитку соціально-побутового орієнтування

1. У світі музики (колективне)

2. Цікава математика, сенсорне виховання

П’ятниця

1. ІПКЗ з розвитку просторового орієнтування та мобільності

1. Малювання

• День відкритих дверей у дитячому садку нам дуже сподобався! Можна було спостерігати за своїм малюком протягом режимних моментів: відвідання ранкової гімнастики та занять. Ми дуже вдячні вихователям та вчителю – дефектологу за сумісну працю у роботі з нашими дітьми.
      З повагою батьки.

Краснєвич А.М.
    • Під час відвідування ДНЗ в День відкритих дверей дуже сподобалась виставка робіт “Осіння фантазія”. Приємно вразили заняття, що були проведенні в цей день (малювання та сенсорне виховання). Діти були активними, уважно слухали розповіді вихователя та вчителя – дефектолога, з задоволенням відповідали на запитання “Ще дуже сподобалось те, що вихователі розповідають та підтримують дитячу цікавість з патріотичного виховання, всі матеріали зберігаються у доступному для дітей місці – “Національному осередку” групової кімнати. Дуже вдячні вихователям за доброзичливе ставлення до дітей, підтримці їх у навчанні та вихованні.
      З повагою батьки групи №2.

Фальковская Л.Р. Криська К.А. Березкина А.А. Федорченко А.В. Краснєвич А.М.
    • Была на празднике “Золотая осень”, очень понравилось, хорошее настроение всегда после такого торжества, детки все весёлые, счастливые.
      Большое спасибо!

Пашина А.В.
    • Присутствовала на празднике “Золотая осень”. Очень понравилось. Большое спасибо за подготовку и проведение праздника. За развитие наших ребятишек. За огромный труд наших воспитателей и организацию праздника. Сколько души, тепла и труда нужно вложить в детей, чтобы всё прошло хорошо.
      Большое спасибо.

Бабич В.В. - бабушка Шугая Ростислава.
    • Сегодня присутствовала на утренней гимнастике и режимных процесах, на занятиях в группе. Мне очень понравилась работа педагогов и помощника воспитателя. Всё очень организовано и продумано, дети с радостью идут на зарядку. Все воспитатели отзывчивые и компетентные. Большая благодарность вслед коллективу за воспитание детей и за то что прививают им позитивные качества.

Исаева Е.С.
  • Працівники групи