Група № 3 середня спеціальна "Віночок"

• Любим пісню, гру, таночок тож назвали нас "Віночок"
    • Зростаю я міцним і дужим, бо я до спорту небайдужий!

• У всіх дітей бажання щирі – аби жили народи в мирі.

• Дійдуть згоди педагог і мати: бо одна мета в них – розвиток маляти.

• Коли щасливі та радісні діти-таланти їхні легко відкрити.
    • Вікова група :
      4 - 5 роки
    • Кількість дітей :
    • Режим роботи :
  • Орієнтовний режим дня для дітей 5 року життя

6.30 – 8.00          Прийом дітей, огляд, t° скринінг, ігри, лікувально-офтальмологічні процедури

8.10 – 8.20          Ранкова гімнастика

8.20 – 8.35          Підготовка до сніданку

8.35 – 8.55          Сніданок

8.55 – 9.00          Підготовка до занять, лікування на апаратах

9.00 – 10.25        Заняття

10.25 – 10.40     Підготовка до прогулянки

10.40 – 12.10      Прогулянка, лікувально-офтальмологічні процедури

12.10 – 12.30      Повернення з прогулянки, t° скринінг

12.30 – 13.00      Обід

13.00 – 15.00      Сон

15.00 – 15.45      Поступовий підйом, оздоровчі процедури, t° скринінг

15.45 – 16.00      Полуденок

16.00 – 16.30      Ігри, праця, корекційні заняття, СХД

16.30 – 18.30      Підготовка до прогулянки, прогулянка, повернення додому.

• Орієнтовні види діяльності дітей 5 р.ж. за основними освітніми лініями на тиждень

Дні тижня

Вчитель-дефектолог

Понеділок

1. ІПКЗ з розвитку мовлення та спілкування / ознайомлення з навколишнім світом

1. Ліплення

2. У світі музики (колективне)

1. ІПКЗ з формування математичних уявлень

1. Мовленнєве спілкування

(дитина і навколишній світ /

рідна природа)

2. Фізичне виховання (колективне)

1. ІПКЗ з розвитку дотику і дрібної моторики

1. Аплікація

ІІ половина дня

1. ІПКЗ з розвитку соціально-побутового орієнтування

1. Цікава математика, сенсорне виховання (колективне)

2. У світі музики (колективне)

П’ятниця

1. ІПКЗ з розвитку просторового орієнтування та мобільності

1. Малювання

2. Фізичне виховання (колективне)

• Побувала на дні відкритих дверей в групі, спостерігала за проведенням занять вихователя Шамрай О.М. та вчителя – дефектолога Сергієвської О.С., дуже сподобалось доброзичливе ставлення до дітей обох педагогів та індивідуальний підхід в навчанні до кожної дитини. Особливо хочеться відмітити, що дітей змалку навчають безпеці життєдіяльності різними методами: спостереження, бесіди, розгляд ілюстрацій тощо. Побувала на акції “Безпечний сірничок” де разом з музичним керівником Лазоренко Н.О., діти засвоїли правила пожежної безпеки в ігровій, емоційно – сприятливій, жартівливій формі. Також хочеться відмітити лікувально – оздоровчу роботу по відношенню та збереженню зору дітей.
      З подякою до всього педагогічного колективу ДНЗ на чолі з керівником закладу Гриценко А.М.

Балясникова Н.В.
    • Під час відвідування виставки “Осіння фантазія” була дуже вражена спільною роботою дітей, вихователів та батьків. Виставка подарувала гарний настрій, теплі емоції та надихнуло на створення робіт. Велика подяка нашим вихователям за організацію таких свят для наших дітей та батьків.

Сергєєва М.В.
    • Відвідав Свято Осені. Чудова виставка з гарними та веселими виступами дітей. Завжди приємно вражає відповідальний підхід вихователів та адміністрації до організації свята. Це передається дітям і виходить тепла і яскрава зустріч. Дякую.

Штейнле О.Ф.
    • Была на празднике осени. Понравилась организация, проведение, атмосфера праздника! Очень красочно, интересно и изобретательно! Особенно понравилось музыкальное сопровождение, танцы. Как всегда, администрация с воспитателями порадовали тёплым приёмом. Спасибо за праздник!

Андрусева А.И.
    • Була присутня на занятті “Із любов’ю до батьків та Батьківщини”. Ольга Михайлівна, вихователь в групі, ознайомила наших дошкільнят із творами Василя Сухомлинського. Це заняття допоможе нашим дітям у формуванні уявлення про сім’ю, людей, які живуть разом, люблять та турбуються один про одного; підводить дітей до усвідомлення того, що любов проявляється не у словах а у діях, навчає дітей шанувати своїх батьків та членів родини; виховує почуття любові до своєї домівки, рідного міста, Батьківщини. Велика подяка нашим вихователям за організацію заняття, за виховання дітей та добре ставлення до них.
      З повагою.

Пивовар О.П.