Вчимо берегти здоров'я та життя

Листопад 29, 2017

Навчання дітей основ безпеки життєдіяльності є одним із пріоритетних напрямків освітньо-виховного процесу нашого СДНЗ.

IMG_6396 IMG_3534 IMG_6410

Зважаючи на те, що з кожним роком збільшується кількість травмованих дітей, постала потреба в систематичній роботі з дошкільниками для формування в їх свідомості стереотипів безпечної поведінки в життєвому середовищі.

Завдання дорослих, користуючись природною допитливістю дітей, навчити їх правил поведінки; в грунтовній, цікавій, пояснювальній роботі вчити правильно поводитись в різних життєвих ситуаціях. В цьому нам допомагають робітники управління патрульної поліції. Так, 28.11.2017 року відбулася цікава зустріч вихованців нашого СДНЗ з інспекторами із зв’язків з громадськістю Михайловським Олександром Олександровичем та Кириченко Іриною Вікторівною, які дозволили дітям відчути не лише цінність свого життя та здоров’я, а й свої можливості у його збереженні. Дякуємо за допомогу!

IMG_3527 IMG_3539 IMG_6414

IMG_6423 IMG_6419