Участь ДНЗ № 39 у VІІ Міській виставці педагогічних технологій у 2015 - 2016 н.р.

Січень 19, 2016

Спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 39 “Грибок” Запорізької міської ради Запорізької області представляє до участі у VІІ Міській виставці педагогічних технологій у 2015 – 2016 навчальному році в номінації “Компетентнісна освіта. Початкова та дошкільна” в секції “Дошкільна освіта” перспективного педагогічного досвіду Клименко Олени Іванівни, вчителя – дефектолога, за темою: Підвищення ефективності корекційної та пропедевтичної роботи з мовленнєвого розвитку слабозорих дітей на полісенсорній основі”.

Досвід Клименко О.І.

Перспективно педагогічний досвід Шамрай Ольги Михайлівни, вихователя, за темою: “Розвиток творчих здібностей у дітей з вадами зору в образотворчій діяльності”.

Досвід Шамрай О.М.