"Подаруємо доброту і собаці, і коту"

Березень 01, 2019

Вихованці старшої групи нашого СДНЗ стали учасниками просвітницько-виховного проекту, спрямованого на формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин, який реалізує Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам “Щаслива лапа”.

DSC04611 DSC04629

З цією метою вчитель-дефектолог Сергієвська О.С. 01.03.2019 року провела Всеукраїнське заняття доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”.

З великим задоволенням наші діточки готувалися до цієї події, а саме: переглядали сучасні мультфільми про тварин; були учасниками вікторини “Домашні улюбленці”; бесід “Професії людей, які доглядають тварин”; виготовляли поробки під час занять з розвитку дотику і дрібної моторики за темами:”Лікар лікує – здоров′я дарує”, “Кожній тваринці – по хатинці” тощо.

На занятті діти були активними, творчими, дуже зацікавленими та не байдужими до проблем наших менших друзів.

DSC04614 DSC04618 DSC04624

DSC04627 DSC04633 DSC04643

Ми впевненні, що саме такі заняття допоможуть нам виховати наших дітей відповідальними за тих, кого вони приручили.

DSC04637 DSC04654